O nás

Vážení zákazníci,

Vítáme Vás na stránkách ZAHRADNICTVÍ ZOJA, které má již dlouholetou tradici od roku 2010 a vážíme si vašeho zájmu o rostliny z našeho rodinného podkrkonošského zahradnictví, které se nachází v nadmořské výšce 500m n. m., díky čemuž jsou rostliny od nás otužilé. Specializujeme se na prodej vřesovištních rostlin jako jsou rhododendrony, azalky, japonské azalky, kanadské borůvky a americké brusinky. Nabízíme také opravdu široký sortiment bylinek, léčivých rostlin, ovocných stromků, keřů a rostlin s jedlými plody. Dále si u nás můžete  zakoupit rostliny pro okrasnou část Vaší zahrady, teras, balkonů, v jarní sezoně doplňujeme o sadbu a letničky, na podzim chryzantémy vřesy, v prodejně pak můžete zakoupit široký sortiment doplňkového zboží. Náš sortiment neustále rozšiřujeme kde nabídka byla doplněna o hnojiva, květináče, truhlíky, zahradní nářádí a ostatní zahrádkářské potřeby.

FOTO GALERIE - ZAHRADNÍ CENTRUM SLANÁ-HOŘENSKO:

 

SKLAD E-SHOPU:

 

Rychlý kontakt

ZAHRADNICTVÍ ZOJA

infolinka pro zákazníky:

724 372 734 obecné informace

720 976 246 objednávky 

Nemůžete se dovolat? Napište nám

email: zahradnictvizoja@seznam.cz

Změny objednávek  atp. prosíme řešte nejlépe e-mailem, pro tyto úkony je nutný vstup do administrace e-shopu a doložitelná korespondence, což u pracovníka v terénu není možné! Děkujeme za pochopení 

Prostokořenné stromky s expedicí BŘEZEN/DUBEN nekombinujte v objednávce s rostlinami, které mají dostupnost KVĚTEN a pozdější, tyto rostliny nelze zaslat společně!

REPORTÁŽ - TRUBAČ

REPORTÁŽ - PEROVSKIA

NA DŽEMY A ŠTÁVY

ÚŽASNÉ PLODY

NA DŽEMY A PÁLENKY

Tato webová stránka používá cookies